Rybařský kroužek

 • Rybářský tábor připraven, bouřka se přehnala, skoro žádné škody nenadělala.Těšíme se na vás 🙂🥰.

  Rybářský tábor

  Rybářský tábor připraven, bouřka se přehnala, skoro žádné škody nenadělala.Těšíme se na vás 🙂🥰.

  Více

 • Dnes 18.6. Kroužek není, připravujeme tábor. Uvidíme se v sobotu 😉. Co s námi nejedou přejeme krásné prázdniny a bohaté úlovky.

  Rybářský kroužek

  Dnes 18.6. Kroužek není, připravujeme tábor. Uvidíme se v sobotu 😉. Co s námi nejedou přejeme krásné prázdniny a bohaté úlovky.

  Více

 • Další schůzka kroužku proběhne v úterý 11.6. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Rybářský kroužek

  Další schůzka kroužku proběhne v úterý 11.6. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Více

 • Další schůzka kroužku proběhne v úterý 4.6.. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Rybářský kroužek

  Další schůzka kroužku proběhne v úterý 4.6.. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Více

 • Další schůzka kroužku proběhne v úterý 28.5. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.Kdyby hrozila velká […]

  Rybářský kroužek

  Další schůzka kroužku proběhne v úterý 28.5. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.Kdyby hrozila velká […]

  Více

 • Kroužek 21.5. z technických důvodů odpadá.Připravujeme pro Vás tábor Hrbkův mlýn. Řemeslníci, kteří měli přijet v pondělí, bohužel přijedou až zítra.Děkujeme za pochopení 🙂.

  Rybářský kroužek

  Kroužek 21.5. z technických důvodů odpadá.Připravujeme pro Vás tábor Hrbkův mlýn. Řemeslníci, kteří měli přijet v pondělí, bohužel přijedou až zítra.Děkujeme za pochopení 🙂.

  Více

 • Další schůzka kroužku proběhne v úterý 14.5. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Rybářský kroužek

  Další schůzka kroužku proběhne v úterý 14.5. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou. ( na těžko 😁).Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Více

 • Kroužek v úterý 7.5. Odpadá, k vůli dovolené. Děkujeme za pochopení.

  Rybářský kroužek

  Kroužek v úterý 7.5. Odpadá, k vůli dovolené. Děkujeme za pochopení.

  Více

 • Další schůzka kroužku proběhne v úterý 30.4. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou.Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Rybářský kroužek

  Další schůzka kroužku proběhne v úterý 30.4. Sraz v 16:30 hodin pod bubnem ( Lipová alej nad Šindelnou).Rybářské vybavení sebou.Nástrahy a návnady zajistí kroužek.

  Více

 • Rybářský kroužek 23.4. odpadá.Děkujeme za pochopení.

  Rybářský kroužek

  Rybářský kroužek 23.4. odpadá.Děkujeme za pochopení.

  Více