Aktuálně, Rybařský kroužek

Rybářský tábor 2020

IMG_466920200826_102330

V minulém  týdnu se již po čtvrté konal rybářský tábor při místní organizaci ČRS Jindřichův Hradec. Změnili jsme termín tábora z května na celý týden o prázdninách z důvodů rozšíření rybolovné techniky a uspořádali tábor na Novém Řadově.  Letos jsme se zaměřili na přívlač , plavaná s bičem a na položenou. Nezapomněli jsme ani na rybolovnou techniku házení na cíl. Děti byli rozděleni do tří oddílů, kde každý zkoušel různou rybolovnou techniku a po dni se vyměnili. Jedno odpoledne se udělalo teplo, tak i děti se mohli vykoupat.

Navštívili nás a udělali pro děti přednášku o přívlači kluci z firmy Nástrahy cz. , tím patří velké dík Davidovi Havlíčkovi a jeho týmu  za s námi strávené odpoledne.

Dále přijeli udělat ukázku psovodi z Policie ČR, z obvodního oddělení Jindřichův Hradec. Také i Klukům a pejskům zvlášť  velké dík.

Poslední den akce dětem bylo umožněno, aby si vybrali libovolnou techniku rybolovu, která se jim nejvíce zalíbila.   U většině vyhrála přívlač.

Týden strávený na rybách uběhl jak voda a věřím že děti si odnesli spousta zážitků a něco se i naučili. Nezbývá se začít těšit na příští akci.

Velké poděkování personálu tábora, bez kterého by se akce neuskutečnila. Zaslouží si jmenovité poděkování :  Karel Král , Marek Slavík , Antonín Jelínek , Miloslav Turek , Tomáš Pitter , Lenka Pitterová , Josef Vlk , Zdeněk Potměšil , Ondřej Hofman , Petr Kostaňuk.

Děkujeme všem sponzorům : ČRS mo Jindřichův Hradec , Jihočeský územní svaz ,  rybářské  potřeby U kapříka , Waldviertler Sparkasse ,  Nástrahy cz , Pohostinctví Miloslav Turek .

 

S pozdravem Kamil Hofman.

Foto z akce : https://kamilhofman.rajce.idnes.cz/Rybarsky_tabor_2020/